Rodinná firma Skalkov

Historie rodinné firmy Skalkov Holding s.r.o. - firma vznikla v r. 2016 jako malá firma s vícero aktivitami do budoucna, nejdříve provozovala maloobchod, a připravovala se na zpracování zeleniny a brambor, přišla doba covidová a plány se zastavily, nebyl tak velký odbyt, aby se to ekonomicky vyplatilo a ani se nevyplatil dál provozovat maloobchod ( FARMÁŘSKÝ OBCHOD) se zdravou výživou a dobrou zeleninou. Jako firma Skalkov Holding se po zkušenosti prodeje v maloobchodě se začala zaměřovat na papírový obal na zeleninu, brambory a jiné potraviny. Co se nám povedlo:

Papírová taška na brambory a zeleninu

získala Ocenění Obal roku 2022 Cenu sympatie,

a jako 

Kolekce papírových tašek pro farmáře

v roce 2023 získala Ocenění Obal roku 2023 v kategorii Potraviny 

 

Od února 2023 jsme zapsali tašky jako užitného vzoru u Patentového úřadu ČR do rejstříku užitných vzorů ČR - Užitný vzor č. 36920  „Uzavíratelný obal na potraviny a zemědělské produkty s odnímatelným uzávěrem“ Co to znamená? Použití jakékoliv papírové tašky na potraviny nebo zemědělské produkty, jako uzavřeného obalu (zašitím tašky) podléhá sepsání licenční smlouvy a placení licenčních poplatků firmě Skalkov Holding s.r.o.. Při nákupu tašek v našem e-shopu to s Vámi rádi vyřešíme. 

 

 

 

V červnu 2023 jsme podali přihlášku Vzoru Společenství „potisk papírové tašky“ (pracovní název) - 1 vzor na úřad EUIPO v Alicante